Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Transportas Balio saloje


Automobilių nuoma Balio saloje

Kelionė į Balio salą prasideda nuo skrydžio, o vėliau jau tęsiasi kitokiu, Jūsų pasirinktu transportu. Transportas Balio saloje yra labai įvairus. Kelionėje nusprendę išsinuomoti nuosavą automobilį, galėsite mėgautis spontaniškais sustojimais ir patys kurti savo nuotykių planą. Važiuodami pro centrines aukštumas, pamatysite Balio kalnų šventyklas ir ežerus. Keliaudami per pietinį pusiasalį, rasite puikiai banglenčių sportui tinkančių paplūdimių – Jūsų kelias prasideda ir baigiasi ten, kur patys nuspręsite. Išsinuomoti automobiliai garantuoja patogumą, vertą kiekvieno išleisto cento!

Kuris transportas tinkamiausias turistams?

Keliautojams, trokštantiems pažinti Balio salą ir pasijausti kaip vietiniams, rekomenduojama keliauti ir autobusu. Viešasis transportas yra pigus būdas pamatyti visą salą, apvažiuojant pagrindinius miestus. Kura-Kura autobusai turistus važiuoja 8-iais maršrutais, pro pagrindinius turizmo taškus, tokius kaip Kuta, Legian, Seminyak, Sanur, Jimbaran, Nusa Dua, South Nusa Dua ir Ubud. Renkantis važiuoti autobusu, reikia nepamiršti, kad jis nėra toks greitas ar patogus kaip taksi. Taip pat gali būti sunku atsekti autobusų atvykimo ir išvykimo laikus.

Motoroleriai bei motociklai taip pat laikomi geru būdu keliauti Balyje. Priklausomai nuo to, kur apsistojate, dažniausiai atstumai nuo viešbučio iki paplūdimių, restoranų, parduotuvių yra šiek tiek per dideli, kad galėtumėte nueiti pėsčiomis, todėl toks transporto pasirinkimas labai palengvina kelionę. Daugumoje vietų šaligatviai yra labai prasti arba jų visai nėra. Taip pat dieną gali būti per karšta pasivaikščioti. Važiuodami motoroleriu ar motociklu, išvengsite kamščių, rinkdamiesi siaurus kelius ir takus. Parkavimas taip pat yra lengvas. 

Vandens transportas yra puikus pasirinkimas pasiekti vietas, kurios nepasiekiamos sausumos transportu. Balio paplūdimiai bei kitos unikalios vietos, kurios nėra pagrindinėje saloje, įskaitant kaimyninę Nusa Penida ir Menjangan salą, taip pat privalo būti aplankytos, keliaujant po Balį. Norint pasiekti šias salas, dideli greitieji laivai yra greičiausia transporto priemonė!

Balyje  taip pat veikia transportui skirtos programėlės, kurios gali padėti jums keliauti po salą:

  • „Go-Jek“ – pavežėjimo, maisto pristatymo ir kitų paslaugų programėlė;
  • „Grab” – pavežėjimo programėlė, leidžianti užsisakyti kelionę su privačiu vairuotoju;
  • „BlueBird” – taksi programelė, leidžianti užsisakyti kelionę su licencijuotu taksi vairuotoju;
  • „Balis in Motion“ – programėlė, siūlanti įvairias paslaugas, įskaitant privačių automobilių nuomą, pervežimą į oro uostą ir ekskursijas su gidu.

Prieš užsisakant transporto priemones Balyje, keliautojams verta atsisiųsti kelias iš šių programų ir palyginti kainas bei prieinamumą.

Saugiausias transportas Balio saloje

Saugiausiausias būdas keliauti – užsisakyti automobilį su vairuotojo paslauga. Paprastai tokias paslaugas siūlo dauguma viešbučių, taip pat ir automobilių nuomos punktai. Balyje įprasta, jog keliaujant automobiliu, kurį vairuoja privatus vairuotojas, reikia sumokėti ir už vairuotojo dienos maistą bei gėrimus. Tai saugus bei puikus būdas apžiūrėti lankytinas vietas savo tempu, negalvojant apie stoteles, kitus transporto būdus ar skirtingas kainas. Be to, vietinio vairuotojo žinios apie Balio kultūrą  padarys Jūsų kelionę dar spalvingesnę!

Transporto kaina Balio saloje

Transportas Balio saloje labai įvairus ir jo kainos gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių – nuvažiuoto atstumo, transporto priemonės ir paros laiko. Taksi kainos prasideda nuo maždaug 1 € trumpoms kelionėms vietinėje vietovėje, o kilometro kaina svyruoja nuo 0,60 € iki 0,75 €. Motorolerio ar motociklo nuoma kainuoja maždaug nuo 4 € iki 20 € per dieną. Automobilį galima išsinuomoti už 24 € per dieną, o kartu su vairuotojo paslauga (8-10 valandų per dieną) už 45–50 €. Viešojo transporto bilieto kaina siekia 2–8 €, greitųjų laivų, plukdančių į kitas salas – 10 €.

Skrydis į Balio salą už gerą kainą prieinamas jau dabar. Pasinaudokite geru pasiūlymu ir įvairiais transporto būdais apkeliaukite Balio salos grožybes!

Balio Oro uostai