Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Balio salos paplūdimiai


Geriausi Balio salos paplūdimiai

Krištolo skaidrumo vanduo, sūrios maudynės ir saulės spinduliai… Kelionės į Balio salą leis Jums pasimėgauti tuo ir dar daugiau – čiupkite maudymosi kostiumėlį ir pasiruoškite ilsėtis!

Geriausi Balio salos paplūdimiai – tai tik maža atostogų pasakos dalis. Pagalvokite ir apie gaivinančius kokteilius saulėlydžio metu, banglenčių sporto bei kitų vandens užsiėmimų malonumus, jau nekalbant apie įlankų takelius, kuriuos dengia palmių lapai – tai realybė iš atvirukų! Tiesa, Balis palaimintas pačiais geriausias paplūdimiais pasaulyje – populiariausi ir labiausiai rekomenduojami aplankyti paplūdimiai pateikiami Jums žemiau – įtraukę juos į savo atostogų planą, nenusivilsite.

Jimbaran įlanka – tobula vieta stebėti saulėlydžius ir mėgautis jūros gėrybėmis. Šis balto smėlio paplūdimys ne tik gražus, bet taip pat ir populiarus tarp vietinių žvejų, kiekvieną rytą prekiaujančių šviežiomis jūros gėrybėmis. Jeigu dievinate šilumą ir buvimą saulės spinduliuose, susiraskite ramią vietą paplūdimyje ir mėgaukitės ramiu vandeniu nuo aušros iki sutemų – tai tikra meditacija! Profesionalai taip pat rekomenduoja išnaudoti šios įlankos privalumus ir išbandyti pasiplaukiojimą ant irklentės.

Lovina paplūdimys – idealus susipažinimui su delfinais. Lovina paplūdimį yra privaloma aplankyti keliaujant šiaurine salos pakrante – tai vienas geriausių juodo smėlio paplūdimių visoje Balio saloje. Ši vieta yra žinoma visame pasaulyje dėl vienos unikaliausių pramogų – laukinių delfinų stebėjimo jūroje! Kadangi gamta Lovina paplūdimyje yra nepaliesta žmogaus – tai laikoma viena geriausių vietų nardymui su spalvingų žuvų būriais tarp gyvų koralinių rifų.

Nusa Penida – „instagraminių“ nuotykių vieta. Turbūt visi yra kažkur matę tokio vaizdo nuotraukas – smaragdinė žalia ola, kylanti į dangų iš krištolo skaidrumo vandens. Ši Instagram platformoje populiari vieta yra Nusa Penidoje, netoli Nusa Lembongan salos – čia nukeliauti galima laivu, užtruksite valandą, pajudėję nuo žemyninio Balio. Nusa Penida labai patiks nuotykių trokštančioms sieloms.

Kangu (Canggu) paplūdimys – geriausiai tinka mėgstantiems aktyvų laiko leidimą prie vandens. Paplūdimyje yra daugybė vietų užsiimti banglenčių sportu, juodo smėlio pakrantėje gausu įvairiausių barų, kuriuose galima smagiai praleisti laiką. Iš barų atsiveria nuostabus vaizdas į vandenyną. Sakoma, jog šio paplūdimio pakrantė dienos metu yra saulės ir banglenčių žaidimų aikštelė, o naktį tampa tikra vakarėlių oaze.

Laukiniai paplūdimiai Balio saloje

Balyje yra daugybė paslėptų laukinių paplūdimių, kurie yra mažiau žinomi ir būna mažiau perpildyti nei populiaresni salos paplūdimiai. Štai keli laukiniai Balio salos paplūdimiai, kuriuos galbūt norėsite aplankyti:

  • Yeh Leh paplūdimys. Yeh Leh paplūdimys yra nedidelis nuošalus paplūdimys, esantis salos šiaurės vakaruose. Tai puiki vieta maudynėms ir nardymui, išgarsėjusi dėl savo krištolo skaidrumo vandens ir gražių koralinių rifų.

  • Bias Tugal paplūdimys. Bias Tugal paplūdimys yra tarsi paslėptas perlas, esantis rytinėje salos pusėje. Šiame mažame paplūdimyje rasite nuostabų baltą smėlį ir krištolo skaidrumo vandenį.

  • Amed paplūdimys. Amed paplūdimys, išsidriekęs rytinėje salos pusėje, yra žinomas dėl savo juodo smėlio ir užburiančių vaizdų į kalnus. Tai populiari nardymo vieta, kurią žino tikrai ne visi!

  • Pasir Putih paplūdimys. Pasir Putih paplūdimys, kurį rasite rytinėje salos pusėje, labai traukia akį, kaip ir kiti balto smėlio paplūdimiai. Skaidrus vanduo ir rami aplinka – kas gali būti geriau?

Tai tik keli pavyzdžiai iš daugybės paslėptų Balio salos paplūdimių. Jei ieškote nuošalesnių ir ramesnių paplūdimių, apsvarstykite galimybę aplankyti vieną iš šių paslėptų gamtos perlų.

Paplūdimio gultų kainos Balio saloje

Paplūdimio gultai yra įprastas dalykas daugelyje Balio paplūdimių. Dažniausiai juos išsinuomoti galima populiariausiuose salos paplūdimiuose, kuriuose būna daugiausiai atostogautojų. Gulto nuomos kainos skiriasi priklausomai nuo vietos, tačiau paprastai svyruoja nuo 50 000 iki 100 000 Indonezijos rupijų (apie 3,50–7,00 Eur) visai dienai. Kai kuriuose paplūdimiuose atostogautojams yra siūloma pasinaudoti specialiu pasiūlymu ir išsinuomoti gultą kartu su skėčiu gera kaina. Paplūdimio gultai leidžia patogiai atsipalaiduoti ir mėgautis saule. 

Balio salos Kuta

Kuta, Balio salos gyvenvietė, yra žinoma, kaip moderni turistų žaidimų aikštelė, kurią būtina ištirti. Kuta yra išpopuliarėjusi dėl savo ilgų smėlio paplūdimių, kuriuos skalauja švelnios bangos. Visai šalia yra Balio tarptautinis oro uostas (Tubane). Lokacija yra ideali, nemėgstantiems švaistyti laiko veltui – vos išlipus iš lėktuvo galite keliauti tiesiai į Kutą ir mėgautis naktiniu gyvenimu – čia didelis barų, naktinių klubų ir viešbučių pasirinkimas. Kutos parduotuvių, butikų ir sendaikčių labirinte galima apsipirkti labai nebrangiai – drąsiai derėkites su prekybininkais. Skrydžiai į Balio salą lengvai prieinami kiekvienam – nieko nelaukite, užsisakykite savo kelionę ir visa tai patirkite patys!

Balio Oro uostai