Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Aktyvios pramogos Balio saloje


Aktyvių pramogų pasirinkimas Balio saloje

Aktyvios pramogos Balio saloje yra pamiltos keliautojų. Pramogų pasiūla yra labai didelė, įskaitant plaukiojimą banglentėmis ar plaustais, nardymą, žygius pėsčiomis, golfą, jogą ir ne tik. Sala garsėja nuostabiais paplūdimiais, pasaulinio lygio vandens sportu bei judriu naktiniu gyvenimu, visos aktyvios pramogos yra prieinamos kiekvienam – tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Balyje taip pat yra daugybė pasaulinio lygio golfo aikštynų. Jei ieškote aktyvių atostogų, ši sala Jums turi ką pasiūlyti. Reikalingi tik lėktuvo bilietai į Balio salą ir lagaminas – aktyvios pramogos jau priešaky!

Vandens pramogos Balio saloje

Balis yra ideali vieta užsiimti vandens sportu – galima rinktis iš gausybės vandens pramogų, tokių kaip nardymas, raftingas, plaukiojimas banglentėmis, irklentėmis, baidarėmis ir vandens motociklais. Vanduo aplink Balio salą yra šiltas ir skaidrus tarsi krištolas, ant kiekvieno kampo yra daug nuomos punktų, siūlančių tiek įrangą, tiek ir kelionių organizatorius – vandens pramogos Balyje yra Jūsų šansas turiningai praleisti laiką!

Banglentės yra ypač populiarios Balyje – šio sporto pamokos saloje yra aukščiausio lygio. Balyje galima rinktis iš gausos banglenčių sporto mokyklų ir nuomos punktų, taip pat ištisus metus galima mėgautis bangomis, atitinkančiomis kiekvieno galimybes. Nardymas Balio saloje taip pat yra labai populiari veikla – čia rasite daug skirtingų vietų nardymui. Nardydami susipažinsite su turtingu Balio salos povandeniniu gyvenimu, savo akimis išvysite spalvingus koralinius rifus.

Jei norite patirti daugiau adrenalino, apsvarstykite galimybę išbandyti raftingą ar pasiplaukioti vandens motociklais. Adrenalino mėgėjams raftingas Balyje be abejonės paliks neišdildomus įspūdžius! Plaukiojimas vandens motociklais taip pat yra prieinamas daugelyje salos paplūdimių.

Sausumos pramogos Balio saloje

Balio sala, žinoma dėl savo nuostabių kraštovaizdžių (įskaitant miškus, ryžių terasas ir pakrantes), puikiai tinka ir sausumos pramogoms. Kaip ir su vandens pramogomis, taip pat ir su sausumos – nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs nuotykių ieškotojas, Balyje tikrai nenuobodžiausite! Aktyvios sausumos pramogos, kuriomis galima užsiimti Balyje:

 • Žygiai. Balyje yra daugybė žygiavimo takų, iš kurių atsiveria užburiantys ryžių terasų, miškų ir pakrančių vaizdai. Žygis džiunglėmis taip pat labai populiarus turistų pasirinkimas. Žygiuodami pro Tambligano ir Buyano ežerus, keliausite kalnagūbrio takais ir pamatysite nuostabius krioklius. Unikali galimybė išvysti kuo daugiau besikeičiančių vaizdų!
 • Golfas. Balyje yra daugybė pasaulinio lygio golfo aikštynų, todėl jei esate būtent šio sporto gerbėjas, būtinai į kelionę pasiimkite lazdas.
 • Joga. Balis yra populiari jogos entuziastų vieta, saloje yra daugybė studijų, siūlančių įvairaus sudėtingumo užsiėmimus.
 • Laipiojimas uolomis. Saloje rasite daugybę laipiojimo uolomis zonų pasirinkimų, kelionių organizatoriai ir gidai rengia laipiojimo išvykas, pasinaudokite galimybe!
 • Važinėjimas dviračiais. Balio saloje yra skirtingų dviračių maršrutų – nuo lengvų iki sudėtingų. Dviračių nuoma ir ekskursijos su gidu yra prieinamos kiekvienam keliautojui.

Aktyvių pramogų kaina Balyje

Aktyvių pramogų Balyje kainos gali skirtis priklausomai nuo veiklos ir organizatoriaus. Keletas apytikslių kainų:

 • Banglenčių sportas – nuo 20 € iki 50 € vienam asmeniui už dviejų valandų pamoką.
 • Nardymas – nuo 50 € iki 150 € vienam asmeniui už vienos dienos nardymo kursą arba nardymą su gidu.
 • Raftingas – nuo 30 € iki 50 € vienam asmeniui už pusės dienos užsiėmimą.
 • Žygiai pėsčiomis – nuo 30 € iki 50 € vienam asmeniui už pusės dienos užsiėmimą.
 • Golfas – Balio golfo aikštynų kainos gali svyruoti nuo 50 € iki 200 € vienam asmeniui, priklausomai nuo kurso ir paros laiko.
 • Jogos užsiėmimai – nuo 10 € iki 20 € vienam asmeniui už vieną pamoką.

Atminkite, kad šios kainos yra tik apytikslės ir gali skirtis priklausomai nuo organizatoriaus, sezono ir vietos. Visada verta pažiūrėti kelias skirtingas vietas ir palyginti kainas prieš užsisakant – taip sutaupysite.

Aktyvios pramogos Balio saloje privalo būti įtrauktos į Jūsų kelionės planą! Esame įsitikinę, jog tai pavers kelionę neužmirštama. Skrydžiai į Balio salą gera kaina prieinami jau dabar! Susisiekite ir maloniai padėsime išsirinkti patį geriausią pasiūlymą Jūsų maloniam atotrūkiui nuo kasdienybės.

Balio Oro uostai