Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Poilsis Balyje


Neužmirštamos atostogos Balyje

Skrydžiai į Balio salą organizuojami dažnai, tai tik įrodo, jog ši vieta – labai populiarus turistų pasirinkimas. Sala žinoma dėl kerinčių paplūdimių, šventyklų, unikalios kultūros. Veiklų pasirinkimas saloje yra labai didelis, todėl atvykus neteks patiems sukti galvos mąstant, ką nuveikti Balyje. 

Kelionė į Balio salą puikiai tiks visai šeimai!

Veiklos pasirinkimų yra tikrai labai daug, tad poilsis Balio saloje gali būti išties įvairus. Žinoma, veiklų pasirinkimai priklauso nuo to, su kuo keliausite: su šeima, draugais, o gal jus traukia romantiškas poilsis porai? Jei keliaujant su draugais ar antrąja puse galite būti spontaniški (Balis puikiai tam tinka) ir per daug neplanuoti – tai keliaujant su šeima reikėtų būti atidesniems ir viską planuoti dar būnant Lietuvoje. Beje, atostogos Balyje gali tapti puikia dovana. Vis dažniau žmonių Kalėdoms, gimtadieniui ir kitų svarbių švenčių proga dovanoja ne daiktus, o būtent keliones į egzotinius kraštus. Pastaraisiais metais netgi pačios šventės persikelia į egzotiškas salas – kas nepasvajoja apie vestuves ant žydros jūros kranto Balyje?

Ko tikėtis atvykus į Balį?

Vietiniai teigia, jog Balyje nuobodžiauti tiesiog neįmanoma, nes čia galite:

 • tyrinėti vietinę kultūrą,
 • atsipalaiduoti paplūdimiuose,
 • užsiimti aktyviomis veiklomis, 
 • palepinti save SPA procedūromis,
 • apsipirkti,
 • mėgautis vietinės virtuvės gardumynais ir atrasti naujus skonius.

Tiems keliautojams, kurie nenori patys rūpintis savo aktyvios dienos planu, transportu, lankytinų vietų bilietais ir panašiais dalykais, siūlome išbandyti turų organizatorių paslaugas. Balyje yra organizuojama įvairių ekskursijų ir turų, belieka tik išsirinkti, kas atrodo artimiausia ir įdomiausia Jums. Internetu galima rasti daug įvairių pasiūlymų.

Tiems, kurie dievina fotografuoti gražius vaizdus ir talpinti „Instagram“ platformoje, rekomenduojame išbandyti Bali „Instagramo“ turą. Privačiame ture Jums nereikės jaudintis dėl laukiančių kitų grupės narių, kol stengsitės užfiksuoti tobulą kadrą. Galėsite atsipalaiduoti žinodami, kad kelionė yra skirta Jūsų fotografijos poreikiams patenkinti. Lankysitės stebuklingose vietose, tokiose, kaip Lempuyang šventykla ir Tegalalang ryžių terasa. Šiame ture transportas, bilietai, sūpynės, pietūs yra jau įskaičiuoti į kainą, todėl papildomai mokėti nereikės. Transporto priemonėje, kuria keliausite po lankomiausias vietas, Jūsų patogumui veikia belaidis internetas, todėl gražiausias nuotraukas iškart galėsite publikuoti Instagrame.

Jeigu norite susipažinti su dvasinėmis ir istorinėmis Balio salos vietomis, rekomenduojame Tanah Lot privatų visos dienos turą, kurio metu ekskursiją veda vietinis gidas. Pirmas sustojimas Tanah Lot, garsiojoje induistų šventykloje, kuri stovi ant uolos, jūroje. Užsukę į Jatiluwih žaliuosius ryžių laukus, įtrauktus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, galėsite pasivaikščioti po vešlų atogrąžų mišką. Ekskursija baigiasi Ulun Danu Beratano induistų šventykloje – tai viena labiausiai fotografuojamų turistinių traukos vietų Balyje. Šis privatus turas leis mėgautis asmeniniu dėmėsiu. Kelionė idealiai tinka pirmą kartą besilankantiems Balio saloje.

Dauguma turų organizatorių siūlo labai panašias ekskursijas, todėl vertėtų pasidomėti skirtingais pasiūlymais, palyginti kainas ir išsirinkti optimalų variantą. Kelionės metu išbandyti įvairias ekskursijas renkasi vis daugiau turistų. Tai lemia kelios priežastys:

 • patogumas – viskas iš anksto suplanuota už Jus;
 • patirtis – ekskursijas įprastai veda vietiniai gidai, kurie turistams suteikia neįkainojamos informacijos, kurios nerasite jokiuose vadovėliuose;
 • saugumas – ekskursijų metu lydimi profesionalaus gido jausitės saugiau, ypač nepažįstamose vietose;
 • kaina – ekskursijų kaina, į kurią eina transportas, bilietai, maitinimas, apgyvendinimas ir veikla įprastai kainuoja pigiau nei viską užsisakius individualiai;
 • naujos pažintys – ekskursijos metu galite susibičiuliauti su naujais žmonėmis, tapti draugais, dalintis patirtimi.

Apsvarstykite galimybę atostogų metu sudalyvauti ekskursijose, garantuojame, jog pasisemsite neišdildomų įspūdžių! Paskutinė minutė į Balio salą yra Jūsų proga patirti visa tai pačiam. Lėktuvo bilietai į Balio salą gera kaina prieinami jau dabar!

Kokiu metų laikų geriausiai keliauti į Balį?

Sakoma, kad geriausias metas aplankyti Balio salą yra gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais – tuomet oras dar pakankamai šiltas ir saulėtas, tačiau nėra tiek daug žmonių. Tačiau sunku pasakyti, koks yra geriausias metas keliauti į Balį, kadangi kiekvienas keliautojas mėgsta skirtingą orą, drėgmę ir bendrą klimatą. Nors žiema nėra turizmo sezonas Balyje, tačiau didelė dalis žmonių kaip tik mėgsta tuščius paplūdimius bei ramesnius miestus. O jei nesate didelis saulės mėgėjas ir domina pigus poilsis Balyje, rekomenduojame keliauti vasario mėnesį – tai laikoma pigiausiu mėnesiu keliavimui į Balio salą ir jos viduje. 

Paskutinė minutė į Balio salą suteiks Jums galimybę spontaniškai turėti patį geriausią laiką – kas gali būti šauniau? 

Balio Oro uostai