Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Vilnius–Balio sala


Balis yra labai populiari sala dėl savo gražių paplūdimių, gyvybingos kultūros ir įvairių veiklų galimybių – čia galima užsiimti banglenčių sportu, praktikuoti jogą, žygiuoti pėsčiomis ir ne tik. Be to, sala yra žinoma dėl savo prieinamos prabangos, „atogrąžų rojaus“ gamtos, vešinčių miškų, ryžių laukų bei vis dar stovinčių senovinių šventyklų. Balis taip pat yra patrauklus keliautojams dėl palyginti mažų pragyvenimo išlaidų. Apskritai Balis siūlo unikalų gamtos grožio, kultūrinių patirčių ir atsipalaidavimo galimybių derinį, kuris patinka plačiam keliautojų ratui. Pigūs skrydžiai Vilnius–Balio sala leis Jums pasimėgauti salos teikiamais malonumais!

Vilnius–Balio sala atstumas ir skrydžio laikas

Tiesus atstumas Vilnius–Balio sala (Denpasaras) yra 10 792 km. Skrydžiai šiuo maršrutu vykdomi dažnai – apie 3 kartus per savaitę, kartais dar dažniau. Pakilę iš Vilniaus oro uosto, Balio salą pasieksite su 2 persėdimais. Skrydžių trukmė yra labai įvairi – tai priklauso nuo persėdimų, o patį patogiausią variantą galite išsirinkti patys. Trumpiausias skrydžio laikas yra 19 valandų, o ilgiausias – 50 valandų. 

Vilnius–Balio sala lėktuvo bilietai

Jei Jus domina lėktuvų bilietai iš Kauno į Balio salą – teks nuvilti, kadangi šiuo maršrutu keliauti būtų itin brangu ir nepatogu. Jei keliaujate iš Lietuvos, pigiausia ir patogiausia rinktis išvykimą iš Vilniaus. Maršruto Vilnius–Balio sala lėktuvų bilietų kainos prasideda nuo 500 EUR asmeniui. Kaina priklauso nuo keletos skirtingų veiksnių, tokių kaip metų laikas, avialinijos, bilietų tipas ir net likęs laikas iki kelionės. Natūralu, jog sezono įkarštyje ar didžiųjų švenčių metu bilietų kainos gali būti šiek tiek didesnės. Lėktuvų bilietai iš Vilniaus į Balio salą gera kaina prieinami Skrendu.lt svetainėje, čia rasite puikių degančių pasiūlymų. Vos kelių mygtukų paspaudimu pigūs bilietai bus Jūsų!

Avialinijos, skrendančios Vilnius–Balio sala

Skrydžiai į Balį siūlomi su persėdimais Amsterdame, Bankoke, Ciuriche, Dohoje, Dubajuje, Džakartoje, Frankfurte, Helsinkyje, Kopenhagoje, Kvala Lumpūre, Paryžiuje, Singapūre, Stambule, Stokholme bei Varšuvoje. 

Avialinijos, skraidinančios į Balio salą: Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Qatar Airways, Thai Airways Intl, Turkish Airlines, Garuda Indonesia, Singapore Airline ir ne tik. Skrydžių kainos ir lėktuve teikiamų paslaugų, patogumų kokybė priklauso nuo skraidinančių avialinijų. Pavyzdžiui, pasirinkus skristi su Turkish Airlines (ekonomine klase), pastebėsite:

  • lėktuve yra pritaikyta patogi plati sėdynė ilgesniam skrydžiui, 
  • kilnojasi porankiai – tai leidžia pilnai atsigulti, 
  • 4-iomis kryptimis reguliuojama galvos atrama, 
  • priešais sėdynę įrengtas 11,3 colių multimedijos ekranas,
  • po sėdyne įrengti įkrovimo prievadai – visa tai Jūsų maksimaliam komfortui užtikrinti. 

Taip pat Turkish Airlines visuose skrydžiuose patiekalai ruošiami iš šviežių, sezoninių ingredientų, kruopščiai pateikiami ir gaminami pagal Jūsų asmeninius pageidavimus. Pasaulio skonius galima atrasti net ir ekonominės klasės skrydžiuose. Siūlomi turkų ir pasaulio virtuvės patiekalai skiriasi priklausomai nuo išvykimo laiko ir skrydžio trukmės. Tiekiami karšti bei šalti valgiai. Be to, galite pateikti specialius maisto prašymus, priklausomai nuo Jūsų pageidavimų ir poreikių. Esant pageidavimui, avialinijų komanda paruoš tinkamus meniu, atitinkančius Jūsų medicininius, religinius ar specialius dietos reikalavimus.

Balio Oro uostai