Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Ryga–Balio sala


Jei niekada nebuvote Balyje, tuomet privalote padovanoti sau apsilankymą šioje saloje. Pasak daugelio turistų, Balis yra viena ramiausių ir gražiausių vietų planetoje. Balio sala taip pat yra vertinama dėl vietinių žmonių, kurie yra labai nuoširdūs bei pasižymi geromis manieromis. Kai tik atvyksite į Balį, pasiruoškite leistis į naujų nuotykių ir potyrių kelionę. Neįtikėtina, kiek daug galima pažinti ir pamatyti vienoje saloje. Atskridę į Bali iškart pastebėsite ramų gyvenimo tempą ir plačias praeivių šypsenas.

Ryga–Balio sala atstumas ir skrydžio laikas

Ryga–Balio sala tiesus atstumas yra 10856.05 km. Latvijos sostinės oro uostą galite pasiekti keliais būdais – automobiliu, autobusu, traukiniu bei lėktuvu. Automobiliu išvykę iš Vilniaus, tikslą pasieksite per 4 valandas, pasirinkę važiuoti autobusu ar traukiniu – per 4–5 valandas, o lėktuvu nuskristi užtruksite nuo 1:00 val. iki 1:30 val. Vertėtų patikrinti skirtingų variantų tvarkaraščius ir palyginti – taip galėsite išsirinkti patį optimaliausią variantą. Apskaičiuota, jog vidutiniškai maršrutą Ryga–Balio sala galima įveikti per 30–40 valandų su dviem persėdimais. 

Ryga–Balio sala lėktuvo bilietai

Keliautojai iš Lietuvos vis dažniau apsvarsto galimybę skristi ne tik iš gimtosios šalies miestų, bet taip pat ir iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos. Maršrutas Ryga–Balio sala tampa vis labiau populiarus dėl keletos priežasčių. Visų pirma, renkantis skristi iš Rygos, lėktuvo bilietų kaina kartais yra mažesnė – taip galima sutaupyti! Taip pat rasite ir trumpesnių skrydžių pasiūlymų, juk norisi kuo greičiau nukeliauti ir mėgautis atostogomis, tiesa? Svarbus aspektas yra ir tai, jog žmonėms, gyvenantiems šiaurinėje Lietuvos dalyje, Ryga yra arčiau nei Vilnius ar Palanga. Nepamirškite, jog Rygą pasiekti yra labai paprasta, nereikia vizos ar kažkokių kitokių specialių dokumentų. Pigūs skrydžiai Ryga–Balio sala yra prieinami kiekvienam jau dabar! Lėktuvų bilietai iš Balio salos į Rygą taip pat dažnai yra siūlomi pigiau.

Avalinijos, skrendančios iš Rygos į Balio salą

Singapore Airline, Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Qatar Airways, Thai Airways Intl, Turkish Airlines, Garuda Indonesia ir kitos avialinijos skraidina keliautojus į Balio salą. Visos šios avialinijos siekia sukurti komfortišką aplinką keliautojams. 

Avialinijos „Thai Airways International“ savo keleiviams siūlo įvairius patogumus, priklausomai nuo skrydžio klasės ir maršruto. Siūlomi tokie patogumai:

  • Pramogos skrydžio metu. Lėktuvuose yra platus filmų, TV laidų, muzikos ir žaidimų pasirinkimas asmeniniuose jutiklinio ekrano monitoriuose visose skrydžių klasėse;
  • Maistas ir gėrimai. Siūlomi įvairūs patiekalų variantai, įskaitant tradicinę tailandietišką virtuvę, taip pat vakarietiškus bei azijietiškus patiekalus;
  • Sėdynės. Verslo klase keliaujantys keleiviai gali mėgautis gulimomis sėdynėmis, o ekonominės klasės keleivių sėdynėse reguliuojasi galvos atlošai ir yra papildomos vietos kojoms;
  • Sukomplektuoti rinkiniai. Keleiviams, keliaujantiems verslo ir pirmąja klase, suteikiami rinkiniai, kuriuose yra akių kaukės, ausų kištukai bei dantų priežiūros priemonės;
  • Wi-Fi. Skrydžiuose galima naudotis Wi-Fi paslauga;
  • Prieiga prie poilsio kambarių. Keleiviai, keliaujantys verslo ir pirmąja klase, turi prieigą prie „Thai Airways International“ poilsio kambarių įvairiuose oro uostuose, kur prieš skrydį gali atsipalaiduoti ir mėgautis nemokamu maistu bei gėrimais.
Balio Oro uostai