Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Kaunas–Balio sala


Jei mėgintume išvardinti visas priežastis, kodėl tiek daug žmonių įsimylėjo Balį, tai būtų tiesiog neįmanoma įgyvendinti. Šiltas klimatas, žemiškas gyvenimo būdas, rami atmosfera, gardus maistas ir turtingas paveldas – visa tai sukuria nuostabų atostogų laiką. Balyje mėgausitės saulės šviesa ir nuostabiu atviru mėlynu dangumi net tankiausiai apgyvendintose miesto vietovėse dėl žemų pastatų ir dangoraižių nebuvimo. Be viso to, Baliui bendrą magišką patrauklumą suteikia ir kitos priežastys, pritraukiančios čia net dažnai keliaujančius turistus, kurie tikriausiai „viską matė“. Pagrindines priežastis, kodėl Balis išlieka populiariausia lankytina vieta visų tipų turistams, teks atrasti patiems – to neįmanoma perteikti žodžiais. Domina pigūs skrydžiai Kaunas–Balio sala? Skaitykite toliau!

Kaunas–Balio sala atstumas ir skrydžio laikas

Maršrutas Kaunas–Balio sala yra labai aktualus egzotinių atostogų ieškantiems keliautojams. Svarbu atkreipti dėmesį, jog skrydžiai į Balio salą organizuojami tik iš tokių Lietuvos miestų, kaip Vilnius ir Palanga. Išvykę iš Kauno, Vilniaus oro uostą pasieksite per 1 valandą, o Palangos oro uostą – per 2 valandas ir 40 min. Pasirinkus keliauti iš Vilniaus arba Palangos oro uosto, laukia 19–50 valandų kelionė su dviem persėdimais. Neišsigąskite pamatę tokias ilgas valandas! Tiesus atstumas Kaunas–Balio sala yra 10865,8 km, tačiau kelionė neprailgs, kadangi iš Lietuvos keliausite patogiais, ilgiems reisams pritaikytais lėktuvais. Skirtingų skrydžių variantų siūloma labai daug, kelionių laikai taip pat yra įvairūs, viskas priklausys nuo Jūsų, galite rinktis patį patraukliausią variantą.

Kaunas–Balio sala lėktuvo bilietai

Bilietai maršrutu Kauna–Balio sala, taip pat kaip ir lėktuvų bilietai iš Balio salos į Kauną, yra nuolat ieškomi internete, tačiau lėktuvai pakelia ir nuleidžia sparnus tik aukščiau minėtuose Lietuvos miestuose. Skrydžių kainą sudaro skirtingi aspektai, tokie kaip persėdimo vieta, metų laikas, skraidinančios avialinijos ir ne tik. Sekdami kainas sutaupysite – mūsų svetainėje dažnai atsiranda puikių pasiūlymų gera kaina, tokių progų praleisti tikrai negalima!

Avalinijos, skrendančios Kaunas–Balio sala

Savo kelionę į egzotiškąją Balio salą pradėsite atvykę iš Kauno į Vilniaus arba Palangos oro uostą. Thai Airways Intl, Singapore Airline, Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Qatar Airways, Turkish Airlines, Garuda Indonesia – šios ilgus metus keliautojų pamėgtos avialinijos 3–4 kartus per savaitę skraidina turistus mėgautis egzotiškosios salos saule! 

Pasirinkę skristi su „Qatar Airways“, suprasite, kas yra maksimalus komfortas. Šių avialinijų svetingumas ir pasaulinio lygio paslaugumas susijungia į vieną ir tenkina Jūsų poreikius viso skrydžio metu. Galėsite mėgautis išskirtinės virtuvės skoniais, rinktis iš 4000 pramogų variantų arba tiesiog atsipalaidavus mėgautis sklandžios kelionės ramybe. Šios avialinijos išskirtinai daug dėmesio skiria ir ekonominės klasės keliautojams. Keliautojai turi daug erdvės atsipalaiduoti – tam įrengtos plačios sėdynės, sukurtos Jūsų komfortui. Galėsite patogiai įsitaisyti po minkšta antklode – nesvarbu, ar norėsite papietauti, miegoti ar tiesiog išsitiesti, erdvios vietos leis iš tikrųjų mėgautis savo kelione.

Balio Oro uostai