Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Bilietai į Balį


Skrydžio bilietai į Balį

Balis yra populiari turistų lankoma vieta dėl kvapą gniaužiančių paplūdimių, unikalios kultūros ir draugiškų vietinių žmonių svetingumo. Saloje galima užsiimti įvairiomis veiklomis – vandens sportu, joga, atsipalaiduoti SPA procedūrose, taip pat aplankyti šventyklas ir kitas istorines, kultūrines vietas. Vietinės virtuvės patiekalai supažindina keliautojus su naujais, dar niekada neatrastais skoniais. Lėktuvo bilietai į Balio salą internetu prieinami jau dabar – įsigykite ir pasiruoškite turėti pačias geriausias atostogas!

Bilietai į Balio salą pigiau

Planuodami išvykas į užsienio šalis, turistai  linkę ieškoti pasiūlymų, kurie leis ne tik sutaupyti, bet tuo pačiu turėti sklandžias atostogas. Paskutinė minutė į Balio salą yra puiki galimybė įsigyti bilietus gera kaina. Žinoma, šis pasiūlymas labiau tiks spontaniškiems, daug iš anksto neplanuojantiems keliautojams. Tiems, kurie nori savo egzotiškas atostogas suplanuoti iš anksto, taip pat turime viliojančių pasiūlymų – Skrendu.lt svetainėje nuolat atsiranda skrydžiai į Balio salą išskirtinai geromis kainomis – verta pasinaudoti puikia akcija!

Skrydžio bilietų į Balį kainos

Patogiausi skrydžiai ir pigiausi bilietai į Balį siūlomi iš Vilniaus. Skrydžiai iš Lietuvos vykdomi su dviem persėdimais. Aviabilietai į Balį kainuoja nuo 500 EUR asmeniui. Žinoma, kainų yra labai įvairių – jos priklauso nuo to, kokiu metų laiku pasirinksite skristi, kokiame mieste bus persėdimas, bilietų tipo, likusio laiko iki kelionės, taip pat ir nuo skraidinančių avialinijų. Skrydžius į egzotiškąjį Balį rengia avialinijos, užtikrinančios maksimalų komfortą visos kelionės metu – Air France, KLM Royal Dutch Airlines, Qatar Airways, Turkish Airlines, Garuda Indonesia, Singapore Airline, Thai Airways Intl ir ne tik. Vienas greičiausių ir patogiausių būdų skristi maršrutu Vilnius–Balis yra su Turkish Airlines - kelionė į vieną pusę gali trukti apie 18 valandų su trumpu persėdimu Stambule. 

Kaip išsirinkti tinkamą kelionių agentūrą kelionei į Balį?

Nusprendėte, jog norite vykti į Balį? Nežinote, kuriai kelionių agentūrai patikėti tobulų atostogų planavimą? Aspektai, į kuriuos rekomenduojame atkreipti dėmesį, renkantis kelionių agentūrą išvykai į Balį:

  • išskirtiniai kelionių pasiūlymai – kelionę išsirinkti paprasta, kuomet jų siūloma pačių įvairiausių;
  • tobulų atostogų receptai – kelionių ekspertų rekomendacijos, gyvos keliautojų istorijos, išsamūs atsakymai į visus iškilusius klausimus internetu ir telefonu sutaupys Jums laiko ir pinigų;
  • paslaugų įvairovė –  pinigų grąžinimo garantija, sveikatos draudimas, automobilio parkavimas oro uostuose ir kitos naudingos paslaugos, kurias siūlo agentūra, leidžia ramiau laukti kelionės ir išvengti galvos skausmo;
  • patirtis ir partnerystės – agentūros ryšiai su patikimais partneriais užtikrina puikią kelionės paslaugų kokybę;
  • patogiausi mokėjimo būdai – galimybė atsiskaityti patogiai, saugiai ar net išsimokėtinai, leidžia Jūsų pačioms slapčiausioms svajonėms išsipildyti jau dabar.

Visa tai ir dar daugiau siūlo kelionių agentūra „Baltic Tours“. Atvykę į „Baltic Tours“ biurą arba internetinėje svetainėje galite išvysti puikių kelionių pasiūlymų. Įprastai į tokius pasiūlymus jau būna įskaičiuota:

  • bilietai į Balio salą ir atgal,
  • viešbučio kambarys,
  • maitinimas,
  • pervežimai (oro uostas–viešbutis–oro uostas),
  • rankinis ir registruotas bagažas.

Domina paskutinė minutė į Balio salą? Tai taip pat galite rasti „Baltic Tours“ pasiūlymuose – tai pigu ir idealiai tinka staigiam atotrūkiui nuo kasdienybės be ilgų planavimų – kas gali būti geriau? Kelialapis ir bilietai į Balį gali būti Jūsų vos kelių mygtuku paspaudimu!

Balio Oro uostai