Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Kainos Balio saloje


Turistai taip mėgaujasi Balio saloje praleistu laiku, jog nusprendžia sugrįžti čia dar ne vieną kartą. Neretai keliautojai renkasi praleisti čia daugiau nei savaitę ar dvi, norėdami daugiau pažinti šį kraštą, vietinę kultūrą, pasimėgauti nuostabiu oru ar tiesiog atsipalaiduoti. Užburianti ramybė paskatinta žmones ir apsigyventi Balyje. Jei vis dar nebuvote čia, paskubėkite įsigyti skrydžių bilietus ir išvysti savo akimis tai, ką taip visi dievina! Skrendu.lt svetainėje galima rasti įvairių skrydžių pasiūlymų su akcija. Nesnauskite, griebkite bilietus internetu jau dabar!

Ar brangu gyventi Balio saloje?

Balio sala nėra pirmaujanti šalis ekonominės padėties atžvilgiu. Čia gyventi persikeliantys žmonės įprastai jau turi savo pajamų arba uždirba pinigus internetu. Kainos Balio saloje pragyvenimui yra prieinamos – lengva gyventi geromis sąlygomis, net ir turint  vidutinio dydžio pajamas. Maisto, apgyvendinimo ir transporto kainos yra įvairios – tai priklauso nuo jūsų biudžeto galimybių ir gyvenimo stiliaus. Bali sala kainos atžvilgiu yra lanksti ir prieinama daugeliui. Kiek kainuoja nuvykti į Balio salą? Kaina svyruos priklausomai nuo daug kintamųjų, vieni svarbiausių – sezonas, skrydžio klasė ir pasirinktos avialinijos. 

Pragyvenimo kainos Balio saloje, kaip ir daugumoje kitų šalių, skiriasi priklausomai nuo salos dalies. Apsistojus vienoje iš turistinių vietovių, kur kasdien atvyksta gausa keliautojų, pragyvenimo išlaidos bus didesnės. Žinoma, yra ir atokesnių gyvenviečių, viduryje ryžių laukų, kuriose kainos yra žemesnės, o miesto centras lengvai pasiekiamas dviračiu ar kita transporto priemone. 

Balio sala gali pasigirti įvairiais privalumais, gera apgyvendinimo kaina – tai svarbus aspektas ieškantiems gyvenamosios vietos. Vis daugiau žmonių domisi ir nusprendžia persikelti gyventi būtent į šią salą. Nekilnojamas turtas yra aktuali tema įsivaizduojantiems savo ateitį Balyje. Skirtinguose miestuose siūloma išsinuomoti arba įsigyti vilas, namus, apartamentus. Nekilnojamo turto kainos Balio saloje priklauso nuo įrengtų patogumų, dydžio, kambarių skaičiaus, lokacijos. 

Taksi kainos Balio saloje dėl valiutos kurso yra nedidelės, lyginant su tarptautiniais standartais. Taksi pervežimo paslaugą yra paprasta užsisakyti – tai nebrangus pasirinkimas, norint pamatyti ne tik Balio centrą, bet ir provinciją. Tikroji taksi kelionės kaina apskaičiuojama taksometru pagal nuvažiuotą atstumą. Paprastai galima tikėtis sumokėti apie 3,30 EUR (52,150 Rp) už bet kokią kelionę Balio saloje. Bazinė kelionės kaina – 0,44 EUR (7 000 Rp), už kiekvieną papildomą kilometrą – 0,47 € (7525,00 Rp), už laukimo valandą – 2,66 € (42 500 Rp).

Kainos restoranuose

Maistas čia išties skanus ir įvairus. Einant gatve sunku nesusigundyti užuodus tuos gardžius kvapus. Taip pat Balio sala yra žinoma dėl didelio vegetariško maisto pasirinkimo – tai privalumas vegetarams. Didžiulis jūsų pragyvenimo išlaidų Balyje kintamasis bus tai, ar maistą užsakinėsite, ar gaminsite namuose.

Balio sala turi įvairių skirtingų restoranų, kuriuose patiekalų kainos svyruoja priklausomai nuo to, kokios virtuvės patiekalus mėgstate. Balio saloje yra daug restoranų, kuriuose vos už kelis eurus tiekiamos lėkštės vietinio maisto, tačiau taip pat yra ir brangių vakarietiško stiliaus maitinimo vietų, kuriose paprasta pica kainuoja 10 €. Norint neišleisti daug maistui restorane, rekomenduojama iš anksto pasižiūrėti meniu ir siūlomas kainas.

Maisto ir gėrimų kainos

Bakalėjos parduotuvių kainos taip pat skiriasi priklausomai nuo to, kur esate – vietovėje, kurioje dažniausiai gyvena užsieniečiai, paprastai kainos yra didesnės. Norint apsipirkti maisto, verta pasiimti dviratį ir paieškoti pigios parduotuvės ar vietinio turgelio. Vietinio maisto kainos Balio saloje yra mažesnės, tačiau importuotos prekės (makaronai, sūris ir kt.) gali būti daug brangesnės nei Europoje ir JAV. 

Dėl Balio klimato sąlygų, kiekvienam svarbu išgerti pakankamai vandens kasdien. Vanduo iš čiaupo šioje saloje nėra geriamas – nuo jo galima labai stipriai apsinuodyti. 1 l vandens buteliukas čia kainuoja 0,50 €, o didelė 20 l vandens talpa – 1,80 €. Visiems keliautojams rekomenduojama su savimi nešiotis vandens buteliuką ir papildyti jį, kaskart pamačius vandens aušintuvą.

Alkoholio kainos Balio saloje yra didelės. Vietinis alus „Bintang“ yra pigiausias ir kainuoja 1,50 € parduotuvėje ir 2–3 € bare ar restorane. Importuotas alus ar sidras gali kainuoti dvigubai brangiau, vynas apie 15 €, o importuoto australiško vyno butelio kaina prasideda nuo 20 €.

Balio Oro uostai