Pigiausi skrydžiai į Balį iš artimų oro uostų

Balio oro uostas


Kur randasi Balio oro uostas?

Pagrindinis Balio oro uostas – Ngurah Rai tarptautinis oro uostas, yra įsikūręs Balio salos pietinėje dalyje, Tubano mieste, maždaug 13 kilometrų į pietus nuo Denpasaro, Balio provincijos sostinės. Balio oro uostas yra pagrindinis salos transporto mazgas, į kurį atvyksta ir iš kurio išvyksta turistai. Jis yra maždaug 10 kilometrų atstumu nuo Kutos, populiarios turistų lankomos vietovės, garsėjančios savo paplūdimiais bei naktiniu gyvenimu. Balio oro uostas lengvai pasiekiamas iš daugelio vietų taksi ar kitu viešuoju transportu. 

Skrydžiai į Ngurah Rai

Oro uostas turi gerą susisiekimą su didžiausiais pasaulio miestais, reguliariai vyksta daugybė tarptautinių ir vidinių skrydžių. Pagrindinės oro linijos, vykdančios skrydžius į Ngurah Rai tarptautinį oro uostą, yra:

  • Garuda Indonesia. Tai Indonezijos avialinijų bendrovė, vykdanti skrydžius į Balį iš daugelio šalies miestų, taip pat ir iš kelių tarptautinių vietų, tokių, kaip Singapūras, Kvala Lumpūras, Honkongas ir Sidnėjus;

  • AirAsia. Ši avialinijų bendrovė vykdo skrydžius į Balį iš daugelio Pietryčių Azijos miestų, įskaitant Kvala Lumpūrą, Singapūrą ir Bankoką;

  • Qantas. Tai Australijos avialinijos, vykdančios skrydžius į Balio salą iš Australijos miestų, tokių kaip Sidnėjus, Melburnas ir Brisbenas;

  • Cathay Pacific. Savo būstinę Honkonge turinti avialinijų bendrovė vykdo skrydžius į Balį iš daugelio Azijos miestų, įskaitant Honkongą, Singapūrą ir Kvala Lumpūrą.

  • Singapore Airlines. Singapūre įsikūrusi avialinijų bendrovė vykdo skrydžius į Balį iš Azijos miestų, tokių kaip Singapūras, Kvala Lumpūras ir Džakarta.

Be šių pagrindinių avialinijų, skrydžius į Bali esantį Ngurah Rai oro uostą taip pat vykdo ir „Emirates“, „Air China“ ir „Korean Air“ bei daugelis kitų.

Atvykimas į Balio oro uostą

Balio oro uostas – atvykimas. Atvykimas į Balio oro uostą prasideda taip – keliautojai seka ženklus, vedančius į bagažo atsiėmimo zoną, po to atliekami muitinės formalumai. Atvykimo zonoje galima rasti keleivių pervežimo paslaugas siūlančių vežėjų, įskaitant taksi, maršrutinius autobusus, taip pat ir automobilių nuomos paslaugas. Iš anksto užsisakius viešbutį arba privatų pervežimą, įprastai keliautojus pasitinka įmonės atstovas ir palydi iki transporto priemonės.

Balio oro uostas – išvykimas. Išvykimas iš Balio oro uosto prasideda nuo registracijos į skrydį oro uoste. Į oro uostą rekomenduojama atvykti likus bent dviems valandoms iki numatyto skrydžio, kad užtektų laiko registracijai, apsaugos patikrai ir reikiamų vartų pasiekimui. Oro uoste rasite keliautojams pritaikytus patogumus, įskaitant restoranus, parduotuves ir holus, kuriuose galima leisti laiką iki skrydžio.

Būstai šalia Balio oro uosto

Netoli Ngurah Rai tarptautinio oro uosto yra ne viena apgyvendinimo vieta, kurią renkasi keliautojai. Pagrindiniai rekomenduojami viešbučiai ir kurortai apsistojimui – „Mercure Bali Harvestland Kuta“, „Novotel Bali Ngurah Rai Airport”, „Favehotel Kuta Square”, „Dewi Sri“ „ANVAYA Beach Resort Bali”. Be šių viešbučių, netoliese taip pat yra svečių namų, nakvynės namų ir kitų biudžetinių apgyvendinimo vietų. 

Balio Oro uostai